Titulinis / Plėvelė langams, namams

Plėvelė langams, namams

Plėvelės langams nuo saulės karščio ir pašalinių žvilgsnių

Turime didelį plėvelių pasirinkimą, plėvelė nuo saulės ir karščio, privatumo plėvelė, skaidri, matinė, apsauginė, veidrodinė, spalvotą, ir t.t.

Dėl norimos plėvelės prašome teirautis nurodytais kontaktais.

Matinė plėvelė langams

Matinė plėvelė langams

Stiklų matinimas plėvele – langams, durų stiklams, pertvaroms, balkonams.
Ji puikiai praleidžia 81% šviesos, tuo pačiu neleisdama matyti kas vyksta patalpoje iš kitos stiklo pusės.

Rulono plotis: 152 (cm). Rulono ilgis: 30,5 (m).

Plėvelės parduodamos bėginiais metrais (min. kiekis 20 cm per visą rulono plotį (152 cm)

Veidrodinė plėvelė langams

Veidrodinė plėvelė langams

Apsaugo nuo smalsių žvilgsnių.
Stiklas, padengtas veidrodine plėvele, leidžia žmonėms iš gatvės matyti tik savo atvaizdą veidrodyje.
Veidrodinė plėvelė stiklams yra viena efektyviausių apsaugos priemonių nuo saulės.

Rulono plotis: 152 (cm). Rulono ilgis: 46, 5 (m).

Plėvelės parduodamos bėginiais metrais (min. kiekis 20 cm per visą rulono plotį (152 cm)

Plėvelė „Šerkšnas“

šerkšno plėvelė langams

Aukščiausios kokybės plėvelės skirtos langų, durų stiklų, dušo stiklų dekoravimui.
Platus išmatavimų pasirinkimas, įprastų šerkšno plėvelių skirtų šlapiam klijavimui.

Rulono plotis: 137 (cm). Rulono ilgis: 50(m).

Plėvelės parduodamos bėginiais metrais (min. kiekis 20 cm per visą rulono plotį (137 cm)

Patirtis
Didesnė kaip 17 metų patirtis plėvelių pardavime ir klijavime.
Garantija
Suteikiame iki 10 metų garantija plėvelėms ir jų klijavimui.
Kaina
DEKOR8 – visada suteikiame tinkamą kainą.
Plėvelės langams

Visos DEKOR8 plėvelės gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant pačias šiuolaikiškiausias technologijas, o tai ilgam laikui užtikrina optimalias kokybės charakteristikas ir eksploatacines savybes.

Naujos kartos smūgiams atsparios (apsauginės anti-bandit) plėvelės, pristatytos firmos  DEKOR8, skiriasi nuo ankščiau teikiamų daug aukštesniu sluoksniu koeficientu, aukštesne agdezija (prisiklijavimu) prie stiklo, stabilumu ir puikiu prieš įbrėžimus padengimu, aukštu optiniu vientisumu.

JAV kompanijų gaminamos plėvelės užtikrins jūsų saugumą, o taip pat suteiks grožio ir išskirtinumo ne tik jūsų namams, bet ir biurui ar automobiliui.

Kompanija DEKOR8 siūlo daugybę įvairių atspalvių plėvelių, pradedant nuo tamsiausių ir baigiant šviesiausiais, suteikiant laisvę jūsų dizaino fantazijai.

Iš naujausių siūlomų plėvelių, DEKOR8 asortimente pasirodė plėvelės su klientų pageidaujamomis nuotraukomis, vaizdais ir ornamentais. Daugiau informacijos galite surasti čia: Plačiaformatė spauda.

Medžiagos eksploatacijos taisyklės:

1. Neplauti langų (stiklų), po jų padengimo plėvele, 7 (septynias) dienas, siekiant išvengti drėgmės patekimo bei vandeninių lęšių atsiradimo;

2. langus (stiklus), po jų padengimo plėvele, 7 (septynias) dienas laikyti ne žemesnėje nei +10 C temperatūroje;

3. draudžiama medžiagos plovimui naudoti abrazyvines plaunančias pastas, laikraščius ir kitas priemones, kurios gali palikti įbrėžimus. Medžiagą plauti galima tik stiklų plovimui buityje skirtomis priemonėmis;

4. saugoti nuo ugnies, cheminių tirpiklių poveikio, mechaninių pažeidimų;

5. langus (stiklus), po jų padengimo plėvele, 15 (penkiolikos) dienų laikotarpyje, transportavimo metu, griežtai draudžiama iš plėvelės dengimo pusės kelti/nešti stiklų pernešimui skirtais įrankiais;

6. draudžiama ant plėvelės užklijuoti/nuklijuoti lipdukus ir kt.

stiklo pertvaroms

Šios plėvelės turi daug privalumų: įskaitant stilingą išvaizdą, taip pat dizaineriams bei išradingiems žmonėms suteikia galimybę kūrybiškai panaudoti stiklo ir šviesos kombinaciją, įgyvendinti neįtikėtinas fantazijas. Mūsų kompanija  siūlo platų dekoratyvinių plėvelių rūšių – raštų pasirinkimą, galintį patenkinti pačius reikliausius poreikius

Stiklo pertvaroms:

Ofisai, bankai: mūsų siūlomos plėvelės sukuria privačios erdvės jausmą, skaldo erdvę. Galimi standartiniai plėvelių variantai (matiniai kvadratai, taškeliai, įvairios juostelės ir kt.) ir individualūs, pagal Jūsų pageidavimus, vienetiniai variantai.

pertvaru dekoravimas plevele

Stiklo ženklinimas: pagal darbo saugos reikalavimus, visose įstaigose kur egzistuoja žmogaus susidūrimo su stiklu pavojus, stiklas turi būti atitinkamai pažymėtas. Mūsų siūlomos standartinių raštų plėvelės – efektyvus stiklų žymėjimo būdas.

Namams: ieškantiems išskirtinumo, galime pasiūlyti sukurti ekskliuzivinį raštą, ornamentą ar piešinį. Naudojant pažangias technologijas galime atspausdinti ant plėvelės ar išpjauti bet kokį norimą vaizdą.

plėvelė spintos dekoravimui
Spintos: naudojant pažangias technologijas (spausdinimo, ploteriavimo) dekoruojame stiklus spintoms slenkančiomis sistemomis ir ne tik. Galimi įvairūs dekoravimo variantai.

dekoruotas stiklas vietoj plytelių
Su spauda: dekoruotas stiklas vietoj plytelių, virš virtuvės darbastalio, ne tik gražu bet ir praktiška valant. Naudojame specialias karščiui atsparias plėveles, kurios užtikrina plėvelės ilgaamžiškumą.

virtuviniams stiklams

Su LED: galime pasiūlyti išskirtinį dekoravimo būdą, naudojant LED šviečiančias juosteles.

stalo dekoravimas plevele

Stalams: Galimi įvairūs stiklinio stalo paviršiaus dekoravimo būdai, naudojant dekoratyvines plėveles su spauda.

Kompanija “DEKOR8” turi platų plėvelių, skirtų įvairiems pastatų stiklams, asortimentą.

Architektūrinės plėvelės yra skirstomos į dvi kategorijas:
1. Vidiniam klijavimui
2. Išoriniam klijavimui.

DEKOR8 asortimente yra įvairių spalvų, skirtingų šviesos pralaidumo plėvelių. Daugiausia naudojama veidrodinio efekto architektūrinės plėvelės , bet kompanija DEKOR8 gali pasiūlyti ir platesnį plėvelių pasirinkimą.

architekturine plevele
Plėvelė nuo saulės ir karščio
Architektūrinės plėvelės vidiniam klijavimui

Architektūrinės plėvelės vidiniam klijavimui suteikia pastatui estetinį vaizdą, sumažina saulės šilumos patekimą į patalpų vidų ir atspindi į vidų šilumos srautą, spinduliuojamą iš vidaus žiemos metu, o tai užtikrina komfortišką patalpų vidaus temperatūrą ištisus metus. Taip pat šios plėvelės užtikrina gerą matomumą iš patalpų vidaus ir šviesiu paros metu neleidžia stebėtojams matyti, kas vyksta patalpų viduje.
Pasirinkę veidrodinę plėvelę su apsaugos funkcija galite apsisaugoti nuo žaibiškų įsilaužimo atvejų.

Architektūrinės plėvelės išoriniam klijavimui žymiai geriau apsaugo nuo karščio patekimo į patalpų vidų, tai leidžia sutaupyti kondicionavimo kaštus. Plėvelės suteikia pastatui estetinį vaizdą, užtikrina gerą matomumą iš patalpų vidaus  ir šviesiu paros metu neleidžia stebėtojams matyti, kas vyksta patalpų viduje.

Įvertinus mūsų ilgametę patirtį ir klientų atsiliepimus, plėvelės išoriniam klijavimui žymiai geriau apsaugo nuo karščio!

„Sunscape Select“ architektūrinės serijos plėvelės – tai aukščiausios kokybės produktas. Jos užtikrina efektyvų ir kartu natūralų apšvietimą ištisus metus.

Ultravioletiniai spinduliai esantys saulėje yra kenksmingi mūsų odai; jie turi ardomąjį poveikį interjerui. Instaliavus „Sunscape Select“ serijos plėveles, nėra poreikio slėpti audinių, kilimų, dailės dirbinių nuo saulės spindulių, nes architektūrinės plėvelės nepraleidžia 99% saulės ultravioletinių spindulių apsaugodamos  baldus bei sienas nuo išblukimo.

Architektūrinės plėvelės, skirtos namui

Plėvelė nuo saulės ir karščio
Architektūrinės plėvelės, skirtos biurams ir visuomeninės paskirties pastatams

Jūsų įmonės vadovybės priimtas paprastas sprendimas instaliuoti plėvelę ant Jūsų biuro langų duos naudą ne tik Jums ir Jūsų darbuotojams, bet ir Jūsų įmonei. Plėvelė užkirs kelią akinančios saulės šviesos, trukdančios dirbti, patekimui į patalpas. Jums nebereikės užtraukti užuolaidų, nuleisti žaliuzių tam, kad susidarytų uždara erdvė, nes plėvelė padės sukurti komfortą Jūsų darbuotojams.

Leiskite priminti Jums plėvelių privalumus:

    • taupo kondicionavimo kaštus vasaros metui bei leidžia sutaupyti lėšas, skirtas šildymui žiemą;
  • neleidžia stebėtojams matyti, kas vyksta patalpų viduje;
  • saugo interjerą nuo išblukimo;
  • padidina žmonių darbo našumą;
  • sukuria išorinį dizainą pagal pageidaujamą Jūsų skonį.
Architektūrinės plėvelės langams

NAUJIENA!

 Kad padidinti apsaugos konstrukciją (stiklo paketas + rėmas + stiklajuostė) – siūlome papildomai užsakyti stiklajuostes silikoninimo paslaugą.

Mes gyvename pasaulyje, kuris dar nepasižymi tobulumu. Gamtos ir žmogaus rankų griaunančios jėgos veikia mūsų aplinką.  Kompanija “DEKOR8” pristato produkciją, apsaugančią žmones ir nuosavybę nuo įvairių kriminalinių bei gamtos grėsmių.

Uraganai, žemės drebėjimai, sprogimai chemijos gamyklose, bombų sprogimai, vagystės ir vandalizmas – visi šie reiškiniai sukelia didelius nuostolius namuose ir gamybinėse patalpose, o kartais net sužaloja žmones arba tampa jų mirties priežastimi. Kompanijos “DEKOR8” sistemų, tvirtinančių plėvelę rėmuose, instaliavimas kartu su plėvele, žymiai prisideda prie  saugios lango konstrukcijos.

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai ir reikalavimai,  būtinai rasite  Jums tinkamą apsaugančią plėvelę „DEKOR8“ produkcijos asortimente.

Apsauga nuo įsilaužimo (anti-bandit)

Patekti į vidų, sudaužius langą, – tai buvo paprasčiausias būdas nelegaliai patekti į uždaras patalpas. Kompanijos „DEKOR8“ siūloma plėvelė sustabdys plėšiką. Stiklas nuo smūgių suduš, tačiau išliks rėmuose ir neleis piktadariui greitai patekti į patalpas, privers jį susimąstyti ką toliau daryti. Daugeliu atveju jo surastas atsakymas būna paprastas – kuo greičiau dingti.

Plėvelės instaliavimas – tai lengvas būdas apsaugoti namus arba biurus nuo įsilaužimo.

Apsauga nuo gamtos kataklizmų

Kilus uraganui, kai stiprus vėjas prasiskverbia pro sudužusį stiklą į pastato vidų, jis gali dalinai arba visiškai sugriauti laikančiąsias konstrukcijas. „DEKOR8“ kompanijos siūloma apsauginė  plėvelė ne tik apsaugo nuo susižeidimo stiklo šukėmis, bet ir neleidžia vėjui prasiskverbti į pastato vidų. Žemės drebėjimo atveju ta pati plėvelė sulaiko šukes, minimalizuoti žalą, sukeliamą pastato interjerui ir eksterjerui.

Plėvelės – tai patogi, pastovi ir svarbiausia, efektyvesnė alternatyva langų užkalimui lentelėmis arba stiklų užklijavimui lipnia juosta kryžmai.

Apsauga nuo sprogimo

Galingas bombos sprogimas sukelia didžiulius sugriovimus. Atrodytų, stiklo sudužimas – tai minimaliai reikšminga sprogimo pasekmė. Tačiau, turint omenyje tai, kad 1 kv.m. stiklo sudūžta į daugiau kaip 2 tūkstančius mirtinai pavojingų šukių, dėl to nugriaudėjus sprogimui sužeidimas stiklo šukėmis tampa labiausiai paplitusia mirties ar susižalojimo priežastimi.

Antigraffiti

Vandalizmas – tai ne tik apmaudi netektis ir  didžiuliai nuostoliai. Įmanoma užkirsti kelią nuolatiniam stiklų, kuriuos išmargina graffiti mėgėjai, keitimui. Instaliavus ant stiklų kompanijos „DEKOR8“ siūlomas specialias „Antigraffiti“ tipo plėveles gatvių „dailininkų“ aktyvumo vietose, galima išvengti stiklų keitimo, t.y. iš naujo instaliuojama tik nauja plėvelė.

Stiklas su plėvele vietoje grūdinto stiklo

Vietoje stiklų keitimo pastatuose, kuriuose pagal normas numatytas grūdinto stiklo instaliavimas, kompanija „DEKOR8“ gali pasiūlyti pigesnį įstiklinimo būdą, atitinkantį normatyvinius reikalavimus. Sprendimas – kompanijos „DEKOR8“ plėvelių panaudojimas, kurios buvo testuotos pagal atitikimą saugiam įstiklinimui.  Šį testavimą atliko JAV Komisija, atsakinga už vartotojams skirtų gaminių saugumą (CPSC).

Naujovė ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje dekoratyvinė plėvelė – Holografija, skirta:

    • Pakuočių gamybai.
  • Vizitinių gamybai.
  • Stiklo laminavimui.

plėvelės

Laminuotas stiklas ir jo pritaikymo galimybės

Kam naudojamas laminuotas stiklas? Laminuotas stiklas – tai keli stiklo lakštai, sujungti plėvele (polivinilbutiralio – PVB, arba EVA), naudojant tam tikrą temperatūrą ir vakuumą. Taip suklijuotas stiklas atrodo kaip įprastas stiklas. Pagrindinė jo ypatybė yra ta, kad šis stiklas ir sudaužytas lieka vientisas (nesubyra į šukes) – taip apsaugoma nuo galimo susižalojimo.

Laminuotas stiklas – universaliausias stiklas, skirtas apsaugai nuo UV spindulių.Refleksinis stiklas saulės šviesoje  keičia stiklo paketo atspindėjimo, sugėrimo ir pralaidumo ypatybes. Šiuolaikinėje architektūroje vis dažniau naudojamos didelės stiklo plokštumos. Langai per visą sieną, stikliniai stogai, stiklo fasadai ir žiemos sodai. Be to stiklai yra įvairių spalvų (foto) arba naudojamas HOLOGRAFINIS efektas  (Šiaulių arena). Skirtingos PVB plėvelių spalvos suteikia galimybę smarkiai praplėsti spalvoto stiklo gamą. Architektai gali pasiekti įvairų šviesos pralaidumą, nekeisdami stiklo storio ar objekto konstrukcijos.

Naudojant spalvotas PVB plėveles

galima išgauti labai įdomių sprendimų tiek pastatų fasadams, tiek ir interjerams. Fasadams skirtos PVB plėvelės yra atsparios UV poveikiui.Įprasti standartiniai laminuoto stiklo gaminiai skirti stogams, balkonų pertvaroms, žemutinių aukštų bei apsauginiams langams, durims ir pertvaroms.

Laminuotas stiklas naudojamas ir specialios paskirties gaminiams: lauko liftams, sporto kompleksams, grindims bei laiptams, patalpoms, esančioms po vandeniu,  akvariumams,  neperšaunamiems ar apsaugantiems nuo įsilaužimo langams, sustiprintai garso izoliacijai bei stikliniams reklamos gaminiams.

Laminuotas stiklas

gali apsaugoti muziejuose sukauptas vertybes, banko patalpas nuo ginkluoto užpuolimo ar kitą brangų turtą ir užtikrinti tose patalpose dirbančių žmonių saugumą. Ypatinga laminuoto stiklo struktūra skaidrią stiklinę pertvarą daro neperšaunamą pistoletu ar net Kalašnikovo automatu.

Naudojant laminuotą stiklą, galima sukurti įvairių spalvinių interjero derinių, piešinių, esančių viduje tarp stiklo lakštų. Be to, spalvotus bei raštuotus stiklus galima derinti su metalu, medžiu ir kitomis medžiagomis. Laminuoti stiklai su specialia holografine plėvele – naudojami  pastatų fasadų eksterjerui .

Tokiu atveju, pastatas tampa pastabesnis  (pvz.ŠIAULIŲ ARENA). Taip pat naudojama ir interjero dizainui paįvairinti.Mūsų kompanija gali pagaminti laminuotą stiklą pagal kliento pageidavimus: įvairūs piešiniai, fotonuotraukos ir pan. Tokius stiklus naudoja tiek baldų gamintojai, reklamos firmos, tiek pertvarų, fasadų gamintojai ir kt.  Visą pastato egzistavimo laikotarpį laminuotas stiklas išlieka tokios pačios spalvos ir toks pats atsparus. Jam nereikalinga jokia speciali priežiūra.

Apsauga nuo įsibrovėlių

Šiuo metu yra daug efektyvių signalizacijos sistemų, tačiau jos visos tik garsiai praneša apsaugos tarnyboms ar aplinkiniams apie įsilaužimą. Per laiką, kol atvyksta policija ar apsauga, nusikaltimas dažnai jau būna įvykdytas. Nuolat didėjantis įsilaužiamųjų vagysčių skaičius ir vandalizmas privertė ieškoti priemonių, galinčių kuo efektyviau apsaugoti turtą. Statistiniais duomenimis, 75 proc. atvejų į patalpas įsilaužiama per langus, vitrinas ir stiklines duris.

Paprastas stiklas neapsaugo patalpų nuo įsilaužimo. Naudoti laminuotą stiklą (žr. rubriką APSAUGINĖS PLĖVELĖS) – tinkamiausia nepageidaujamų atvejų prevencija. Panaudojus kelių sluoksnių laminuotą stiklą, įsilaužimo atveju galima išsaugoti stiklo vientisumą, taigi ir pakankamai laiko, kad apsaugos policija spėtų sureaguoti. Būtent taip turėtų būti apsaugoti bankų, parduotuvių ir kontorų langai bei parduotuvių vitrinos. Laminuotas stiklas užtikrina apsaugą nenaudojant apsauginių grotų ar žaliuzių.Stebinantis laminuoto stiklo pranašumas juntamas tiek kalbant apie saugumą, tiek ir apie turto apsaugą. Laminuotas stiklas gali būti naudojamas taip pat įvairiai, kaip ir įprastas stiklas.

Nelaimingų atsitikimų prevencija

Aplink mus apstu konstrukcijų ir gaminių iš stiklo. Tai pertvaros, durys, langai, stikliniai stogai, baldų bei interjero detalės.Stiklinės konstrukcijos – estetiškos, patogios ir praktiškos, bet nėra garantijos, kad stiklas nesuduš nuo mechaninio poveikio. Kasmet didelė dalis žmonių susižaloja susidūrimo su stiklu metu, nemaža dalis nukentėjusiųjų yra vaikai. Sumažinti nelaimingų atsitikimų tikimybę stiklinant pastatus – svarbus veiksnys. Stiklui sudužus susidaro šukių aštriais kraštais, jos dažniausiai tampa nelaimingų atsitikimų priežastimi ir gali sukelti itin skausmingų padarinių – pasitaiko netgi mirties atvejų.Tyčinio ar atsitiktinio smūgio atveju laminuotas stiklas gali suskilinėti, bet stiklo šukės tvirtai laikosi prie plėvelės ir neiškrenta iš rėmų. Taigi nelaimingų atsitikimų rizika labai sumažėja.

Efektyvi garso izoliacija

Specialus garsą izoliuojantis laminuotas stiklas, naudojant specialią plėvelę, nedidindamas stiklo storio, gali smarkiai sumažinti triukšmą: 6 mm laminuoto stiklo garso izoliacija prilygsta 12 mm vientiso stiklo garso izoliacijai (6 mm laminuoto stiklo garso izoliacija – 35 dB, 1 dB mažesnė negu 12 mm vientiso stiklo garso izoliacija).Naudojant akustinę PVB arba EVA plėvelę, kuriai būdingos puikios akustinės ypatybės, garso izoliacijos lygis kritinio dažnio juostoje nenukrenta. Tai elastingos PVB  plėvelės puikios garso absorbcijos rezultatas.

Šių medžiagų akustinės charakteristikos yra tokios pat, kaip ir laminuotų stiklų: šios medžiagos gaminamos su skaidraus akrilinio polimero sluoksniu tarp stiklų. Akrilinio laminato sluoksnis turi būti maždaug 1 mm storesnis, kad užtikrintų tokį mechaninio stiprumo lygį kaip PVB arba EVA plėvelė.Jeigu stiklinti naudojamas vienas PVB plėvelės sluoksnis, garso izoliacijos efektas juntamas. Garso izoliacija, naudojant PVB (A) plėvelę, vidutiniškai padidėja nuo 1 iki 3 dB (Rw), tačiau gali išaugti ir iki 10 dB, kritiniam dažniui artimoje zonoje. Optimalus akustinis storis – 0,38 mm (vienas plėvelės sluoksnis). Nustatyta, kad didesnio negu nurodyto storio tarpsluoksniai neužtikrina geresnės garso izoliacijos.

Stiklo paketų su laminuotu stiklu garso izoliacija

Laminuotas stiklas gali turėti įtakos mūsų gyvenimo kokybei tiek darbo vietoje, tiek ir namuose. Remiantis darbo vietos ir sveikatos specialistų išvadomis, sumažinus triukšmą, labai padidėja darbuotojų darbo našumas, mažėja stresas bei nuovargis. Aukšto dažnio triukšmas vargina, todėl šiuolaikiški viešbučiai ar gyvenamieji namai, esantys arti judrių gatvių ar aerouostų, statomi naudojant laminuotą triukšmą izoliuojantį stiklą. Taip triukšmas smarkiai slopinamas ir svečiai gali tikėtis ramiai pailsėti, nejausdami triukšmo sukeliamo diskomforto.

oracal plėvelės

Oracal 641 (spalvotos)

Minkšta PVC plėvelė galima tiek blizgančio, tiek matinio paviršiaus. Plėvelė gali būti naudojama vietoj stiklo dažymo.

Oracal 8500 (filtrai)

Speciali permatoma PVC plėvelė, pasižyminti homogeniniu vientisumu žiūrint per arba į medžiagas. Jos šilkinis matinis paviršius sulaiko nepageidaujamą atspindėjimą. Ši plėvelė specialiai sukurta ilgalaikiams iš vidaus apšviečiamų ženklų ir langų grafinių ženklų ženklinimui. Ji atitinka kompiuterizuotos ženklų markiravimo pramonės keliamus reikalavimus.

Oracal 551

Puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminti PVC plėvelė su specialiais polimeriniais, nemigruojančiais plastifikatoriais ir UV stabilizatoriais, didžiausiu mastu užtikrinančiais atsparumą šviesai ir orui. Sukurta naudojimui lauko sąlygoms skirtiems užrašams, kuriems keliami dideli reikalavimai pvz. užrašams ant transporto priemonių, parduotuvių vitrinų apipavidalinimui ir produktų žymėjimui.

     cpver x

 

 

 

 

 

Platus pasirinkimas iš daugiau kaip 500 rūšių klijuojamos plėvelės remontui, sienų ir baldų apipavidalinimui. Prabangiam vizualiniam rezultatui užtikrinti.

 

•  Spalvotos plėvelės;

•  Medžio imitacija;

•  Metalizuotos plėvelės;

• Odos imitacija;

•  Blizgančios plėvelės;

•  Marmuro ir plytų imitacija;

•  Plėvelės su įspaudu ir pinimu;

 

Neribotas kūrybiškumas ir estetinis vaizdas suteikia plėvelėms COVER modernumo. Plėvelė plačiai naudojama tokiose vietose kaip:

 

Viešos vietos;

Viešbučiai, restoranai;

Biurų pastatai;

Bankai, ligoninės;

Agentūros;

Geležinkeliai, jūrų transportas.

 

Techninė priežiūra: plėvelė valoma lengvai ir greitai, dėka kokybiško paviršiaus. Atspari purvui ir pelėsiams.

Klijai: atsparūs drėgmei, laiku aktyvuojasi.

Elastingumas: prisitaiko +/- 220% atsižvelgiant į paviršiaus ypatumus.

Atsparumas ugniai: sertifikatai išduodami pagal užklausą.

Apsauga nuo UV: maksimalus atsparumas UV spinduliams. Suteikiama 10 metų garantija.

Storis: priklauso nuo plėvelės rūšies, 200-250 mikronų.

10 metų garantija (vidiniam naudojimui) nuo pageltimo, nublukimo, skilinėjimo, išsisluoksniavimo.

Visos DEKOR8 plėvelės pagamintos iš aukščiausios rūšies medžiagų, naudojant pačias naujausias technologijas, kurių dėka gaminiai įgauna optimalią kokybę ir eksploatacijos savybes ilgam laikui.

Specialiai atrinkti dažikliai įvedami tolygiai per visą plėvelės sluoksnio storį užpatentuotame technologiniame difuzinio prisotinimo procese. Plėvelės sluoksniai užpildomi atspariais ultravioleto sugėrėjais, kurie stabilizuoja plėvelės spalvą ir saugo automobilio keleivius ir interjerą sulaikydami iki 99% pavojingų ultravioletinių spindulių.

Kitas plėvelės sluoksnis padengiamas metalu, su aukštomis, šilumą atspindinčiomis savybėmis, šiluminio vakuminio apdulkėjimo procese arba pagal tiesioginio magnetinio apdulkėjimo technologiją.

Atskiri paruošiamieji sluoksniai sujungiami su specialiai išdirbtu adhezyvinės sudėties naudojimu.

Išorinis gautos konstrukcijos paviršius, padengiamas užpatentuotu, ypatingai stipriu antiabrazyviniu sluoksniu. Tai suteikia plėvelėms ilgaamžiškumą, saugo jas nuo įbrėžimų, atsirandančių esant netinkamam aptarnavimui ir stiklo valymui eksploatacijos procese.

Sujungimui su stiklu naudojama specialiai tam pagaminta adhezyvinė sudėtis, naudojama automobilinėms plėvelėms. Tolesniam apdirbimui ir transportavimui ant adhezyvinio sluoksnio dedamas aukštos kokybės, savo sudėtyje turintis silikono, apsauginis paviršius.

+37068095003
0

Įsimintini vaizdai