KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Nuo pirmo skambučio, atvykimo į vietą matavimams, iki užklijuotos plėvelės ant langų - savaitė. Retai sutiksi... taip operatyviai dirbančius. Rekomenduoju!read more
Labai džiaugiuosi užsisakiusi stiklą virtuvei būtent iš "Dekor8". Ačiū Jums už puikiai, greitai ir kokybiškai... atliktą darbą bei malonų bendravimą. Rekomenduoju "Dekor8" visiems. 👌👍read more
Labai rekomenduoju šią įmonę. Darbuotojai labai mandagūs, tvarkingi. Tariu Jums, didžiulį AČIŪ ir linkiu... sėkmės darbuose.read more
Labai noriu padėkoti už laimėtą dovaną! Ačiū!
Puikus aptarnavimas ir svajoniu išpildymas,ačiu labai🥰
Dėkoju Dekor8 už malonu bendravimą ir puikiai atlikta darbą. Rekomenduoju 👍
ačiū decor 8,už puikiai atlikta darba 100%rekomenduoju 👍👍👍

APIE MUS

UAB “DEKOR8” pagrindinis tikslas – kokybiškų prekių ir paslaugų teikimas maksimaliai išpildant klientų lūkesčius. Todėl siekiant įgyvendinti šį tikslą, didelis dėmesys yra skiriamas sąžiningam klientų aptarnavimui, vadovaujantis kainos ir kokybės santykio principu. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie laikosi pagrindinio darbo taisyklės – profesionalus klientų aptarnavimas ir kokybiškas paslaugų atlikimas.

Mes užsiimame stiklų ir veidrodžių dekoravimu ir architektūrinių, dekoratyvinių bei apsauginių plėvelių instaliavimu ir pardavimu. Taip pat specializuojamės reklamos gamyboje. Teikiame įvairias spaudos, maketavimo, reklamos ir dizaino kūrimo paslaugas. Atliekame stiklinių pertvarų dekoravimo, informacinių lentelių gamybos, ir saulės kontrolės plėvelių instaliavimo paslaugas tiek privačiam būstui tiek įmonėms.

Galime pasiūlyti didelę galeriją spalvų, vaizdų ir ornamentų virtuviniams stiklas, spintų stiklams, veidrodžiams ir kt. Taip pat gaminame paveikslų reprodukciją, fototapetus, stiklinius laikrodžius.

Kviečiame aplankyti mūsų galeriją ir susipažinti su mūsų darbais!

KODĖL MES?

Profesionalų konsultacijos

Visuomet teikiame profesionalią konsultaciją visais klausimais apie mūsų produkciją ir paslaugas. Mes greitai ir veiksmingai išsprendžiame kilusius klausimus bei randame išeitis iš susidariusių situacijų.

Bendravimas su Jumis

Prisitaikome prie Jūsų poreikių ir lanksčiai reaguojame į kiekvieną situaciją. Sudėtingus klausimus paverčiame paprastais atsakymais ir bendraujame Jums suprantama kalba.

Jūsų tikslų pasiekimas

Siekiame, kad mūsų pasiūlyti sprendimų variantai tiesiogiai atitiktų Jūsų tikslus.

Kiekvienas naujas darbas – tai nauja galimybė, atverianti kelią ryžtingai siekti naujų rezultatų.

Patirtis

Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai, o mūsų bendra įmonės patirtis 18 metų!

Teikdami plataus spektro paslaugas, esame sukaupę didelę patirtį ir įgiję visas reikiamas žinias.

x
Paieška pagal kodą:


+37068095003