3D FOTOTAPETAI

3D Fototapetai kas tai yra?

Fototapetai kurie atspausdinti ant flizelino yra atitinkantis tikrąją fototapetų kokybę. Flizelino fototapetai yra atsparus drėgmei, mechaniniams pažeidimams tokiems kaip įbrėžimams. 3D fototapetai gaminami nestandartinių dydžių, o pagal kiekvieno kliento išmatavimus. Kainos sudaromos pagal norimą fotografiją ir fototapetų išmatavimus.

3D fototapetai - pagal užsakymą

3D fototapetai pagal užsakymą

Gaminame 3D fototapetus pagal užsakymus iš aukštos kokybės flizelino medžiagos, bet ne ant paprasto popieriaus. Galime pagaminti ir iš jūsų nuotraukos kai ji atitinka spaudos kokybę (300 – 1440 DPI.). Su fototapetu su nedidele investicija atnaujinsite seną įprastą sieną, suteiksite interjerui jaukumo kuris ne tik bus išskirtinis, bet ir vienintelis.

Fototapetai

Fototapetų savybės:

  • Įvairių tekstūrų PVC danga
  • Spausdinami skaitmeniniu būdu Eco-solvent rašalais, todėl nekenksmingi vidaus naudojimui
  • Gali būti dažomi akriliniais arba dispersiniais dažais.
  • Atitinka B1 ir B2 priešgaisrinius sertifikatus.
  • Lengvai klijuojami su tapetų klijais.
  • Atsparūs braižymui.
  • Plaunami.

Foto tapetai interjerui

FOTOTAPETAI – kitaip tariant, aukštos kokybės ir tik išskirtinio meniškumo fotografijos arba dizainerio sumaketuoto vaizdo užnešimas ant flizelino medžiagos, foto drobės ar kito specialaus paviršiaus

INFORMACIJA, KURIA VERTA ŽINOTI APIE MŪSŲ FOTOTAPETŲ MEDŽIAGĄ IR SPAUDĄ:

1. Ryškios spalvos ir itin aukšta spaudos kokybė: nuo 300 iki 1440 dpi, greitai džiūstantis.

2. Verta atkreipti dėmesį, kad fototapetus mes gaminame ant flizelino medžiagos, o ne ant popieriaus. Ši medžiaga yra atsparesnė išoriniams veiksniams, pažeidimams bei drėgmei.

3. Mūsų tapetai nėra standartinių dydžių. Mes tapetus gaminame pagal Jums reikalingus matmenis. Prieš vykdant užsakymą, pagal Jūsų pateiktus matmenis, mes koreguojame Jūsų pasirinktą vaizdą ir siunčiame Jums maketą patvirtinimui.
Neradus pageidaujamo vaizdo spaudai DEKOR8 DUOMENŲ BAZĖJE, rekomenduojame pasirinkti iš www.shutterstock.com puslapio ir DEKOR8 padės Jums įsigyti norimą failą.

4. Medžiaga, iš kurios gaminame fototapetus, yra 1,05 m ir 1,30 m pločio. Iš kiek dalių susidaro visas tapetas priklauso nuo Jūsų sienos matmenų.

5. Atkreipkite dėmesį, kad nebūtina klijuoti tapetą per visą sieną, ne ką blogiau atrodo gražiai paklijuoti fragmentai:


Fototapetų priežiūra

Fototapetai yra dengtas PVC, dėl to skystis ar sutepimas neįsigers labai greitai. Patekus skysčiui ar kitai tepiai masei ant fototapetų, jis turi būti nuvalytas kuo skubiau švariu skudurėliu ar spec. kempine. Trinti, naudojant jėgą, negalima, nes galima pažeisti dažų sluoksnį ar net patį fototapeto paviršių. Patartina, kartą į du mėnesius, nuo fototapeto nuvalyti dulkes: dulkių siurbliu naudojant spec. antgalį, plunksnine dulkių šluotele ar sausu švelniu skudurėliu.

FLIZELINO MEDŽIAGŲ YRA ĮVAIRIŲ TEKSTŪRŲ

Fototapetų tekstūros

Medžiaga, iš kurios gaminame tapetus

x
Paieška pagal kodą:


+37068095003