Dekoruoti veidrodžiai

Veidrodžių dekoravimas
Veidrodžiai jau seniai įžengė į kiekvieno žmogaus gyvenimą ir naudojami netik savo išvaizdos tvarkymui – tai funkcionali interjero detalė galinti radikaliai ir fantastiškai pakeisti patalpos dizainą.
Veidrodis kelis šimtmečius buvo nepakeičiamas žmogaus gyvenimo atributas. Sunku įsivaizduoti namus, kuriame jo nebūtų.

Mūsų įmonė „Dekor8“ siūlo įvairias veidrodžio dekoravimo galimybes.
Dekoravimas prasideda nuo vaizdo ar ornamento pasirinkimo.
Mūsų svetainėje rasite daugybę interjero dekoro variantų: Veidrodžių dekoras

Mūsų įmonė „Dekor8“ siūlo tiek klasikinio, tiek modernaus dekoro variantus.
Jei nerandate savo dekoro varianto mūsų svetainėje, mes mielai padarysime veidrodį su jūsų atsiųstu dekoro variantu (pateikta versija turi atitikti .cdr, .eps, .svg formatą), o esant pageidavimui sukuriame ar atkuriame ornamentą atsižvelgiant į būsto interjero detales, pvz. pagal tapeto ornamentą.
Paslaugas atliekame įskaitant ir veidrodžio gamybą, tačiau dekoruojame ir kliento pateiktus veidrodžius, galime atnaujinti senus.

Dekoravimas plėvele

Veidrodis gaminamas dekoruojant plėvele, kurią klientas pasirenka pagal patvirtintą dekoro variantą.
Asortimente turime didelę plėvelių spalvų gamą, taip pat platus matinių plėvelių asortimentas su skirtingu šviesos pralaidumu.

Dekoravimas smėliasrove

Atliekamas dekoruojant veidrodžius pagal patvirtintą dekoro variantą iš vidinės veidrodžio pusės, naudojant smėlio srovę.
Dėl šio metodo dekoras matomas iš priekio, o prižiūrėti veidrodį tampa labai patogu, nes veidrodžio paviršius išlieka lygus.

Dekoro dažymas

Dekoravimas atliekamas pagal patvirtintą dekoro variantą iš veidrodžio vidaus, dažymui naudojant pasirinktos spalvos dažus.
Asortimente turime platų spalvų spektrą, taip pat metalo spalvas, metalo su blizgesiu.

x
Paieška pagal kodą:


+37068095003