Titulinis / Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda

Mūsų įmonė teikia plačiaformatės spaudos paslaugas. Naudojame japonų firmos “Roland” plačiaformatės spaudos spausdintuvą. Tai įrenginys, galintis spausdinti ant 1,6m pločio medžiagų ekosolventiniais dažais (tinka naudoti patalpų viduje, pasiekiant aukštos kokybės rezoliuciją.

Gerbiamieji ,

informuojame, kad UAB ,,DEKOR8″ siekdama plėsti  savo veiklą ir savo klientų patogumui įsigijo  Japonų firmos „Roland“ plačiaformatę spausdinimo mašiną. Tai įrenginys, galintis spausdinti ant 1,6m pločio medžiagų su ekosolventiniais dažais (tinka naudoti patalpų viduje), pasiekanti aukštos kokybės (fotokokybės) rezoliuciją iki 1440dpi spauda. Nuo šiol, papildomai UAB „DEKOR8 galės  pasiūlyti didesnį asortimentą  prekių bei paslaugų.

UAB ,,DEKOR8″ savo asortimente papildomai turės :

Nr. Produkto specifikacija
1. (4mm) stiklas* + balta(neskaidri) plėvele su spauda
2. (4mm) stiklas* +skaidri plevele su spauda + plėvele(fonas)
3. (4mm) stiklas* + skaidri apsauginė (112mkn) plėvele su spauda
4. Fototapetai su spauda
5. Drobė su spauda

Papildoma informacija:

– Dėl spaudos ant kitų medžiagų prašome teirautis!!!

– Medžiagos spaudai formatai : EPS , JPG.

– Į kaina įskaičiuota medžiaga spaudai(failai) iš DEKOR8 failų bazės(arba Užsakovas atsiunčia savo medžiagą spaudai (rezoliucija failo min 300dpi)).

Neradus pageidaujamo failo spaudai, rekomenduojame pasirinkti iš http://www.shutterstock.com/ puslapio, ir DEKOR8 padės Jums įsigyti. Paslaugos kaina 18 Eur/vnt.

Nuotrakų rodymas pagal kategorijos:
Abstrakcija
-Antikvariatas
-Verslas/finansai

-Vektoriai
-Maistas ir gėrimai
-Gyvūnai/laukinė gamta
-Pastatai
-Ženklai/simboliai
-Įžimybės
-Iliustracijos
-Interjeras

-Menas
-Grožis/mada
-Žmonės
-Medicina

-Mokslas
-Švietimas

-Parkai/Gamta
-Šventės
-Daiktai
-Gamta
-Pramonė

-Įvairūs
-Religija
-Sportas/poilsis

-Technologijos
-Transportas
-Fonai/TekstūrosVisų spaudos dirbinių atspalvis gali skirtis +/- 5-8 %

Įsigijimo iš http://www.shutterstock.com/ failų tvarka:

1.Užsakovas pasirenka is www.shutterstock.com pageidaujamą foto, iliustracinį arba vektorinį failą.

2.Užrašo failo ID.

3.Užpildo DEKOR8 Užsakymo lapą, kur nurodo stiklų matmenis, kiekį, nuotraukos www.shutterstock.com  ID . (DEKOR8 padės Jums įsigyti. Paslaugos kaina 18 Eur/vnt.)

P.S. Nepamirškite, kad dalyvaujant parodose arba kitaip reklamuojant savo produktus, DEKOR8 gali padėti reklamos spausdinimo klausimais!

Plačiaformatės spaudos būdu galėsite savo džiugias akimirkas, mielą paveikslą ar raštą įamžinti ilgam, bei pritaikyti Jus supančioje aplinkoje, taip interjerui suteikiant modernumo bei išskirtinumo.
Tereikia  foto ar paveikslo ir mes Jūsų idėjas paversime tikrove!

Drobiniai lipdukai:

Jums nusibodo, kad Jūsų keturios sienos vienodos? Nusitrynė mėgstamo stalo paviršius? Susibraižė nešiojamo kompiuterio viršus. Siūlome užsisakyti individualius drobinius lipdukus. Parinksime norimą vaizdą Jūsų individualiam interjerui, arba atspausdinsime Jūsų atsiųstą nuotrauką.

Lipdukas gali būti tiek šeimos nuotrauka, gimtosios ar svajonių vietovės fragmentas, tiek ir pasirinktas Jums patinkantis vaizdas iš mūsų siūlomų nuotraukų archyvo. Drobiniais lipdukais taip pat galima atkartoti įvairių medžiagų, tokių kaip drobė, medis, oda ar pan., vaizdą.

Minimalios investicijos ir kasdieninė aplinka taps spalvingesnė!

Įsidėmėtina

Nuotrauka arba maketas pateikiamas lipdukui turi būti aukštos rezoliucijos (kuo didesnis sienos plotas panaudojamas lipdukui klijuoti, tuo aukštesnės rezoliucijos turi būti foto medžiaga). Nesate tikri? Atsiųskite mums savo nuotrauką arba maketą elektroniniu paštu info@dekor8.lt

Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės telefonu +37068095003 ar elektroniniu paštu   info@dekor8.lt  visada padėsime išsirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą.

Drobinių lipdukų klijavimas:

Drobinio lipduko klijavimo būdas labai paprastas. Norint juo papuošti savo namus nereikia jokio ypatingo pasiruošimo ar žinių. Bet jei nenorite vargti su klijavimo darbais – mūsų kvalifikuoti meistrai atliks lipdukų klijavimo darbus už Jus.

 Spauda

 Spausdiname nuotraukas, paveikslus ir reklamą ant įvairių savybių ir faktūrų drobės. Mes parenkame drobę, labiausiai atitinkančią spausdinamo vaizdo nuotaiką, suteikiančią faktūros, galinčią išryškinti spalvas ir ilgiau tarnauti bei neblukti.

Drobė yra įtempiama ant porėmio ir gali būti rėminama. Iš daugybės variantų mes galime padėti parinkti tinkamiausią metalo, plastiko arba medžio rėmą, su raižytais medžio, aukso arba sidabro raštais.

Standartinio formato paveikslai papildomai neapdorojant nuotraukos pagaminami per dvi darbo dienas. Kitais atvejais gamyba užtrunka iki penkių darbo dienų. Išskirtiniais atvejais gamyba užtrunka vieną dieną – skubos paslauga

Naudojamas specialus drobės audinys, spausdinama specialia spausdinimo įranga, kuri užtikrina aukštą pagrindinių spalvų ir pustonių spausdinimo kokybę. Galime pagaminti įspūdingo dydžio fotonuotrauką, grafinį vaizdą, ar paveikslą.

Spauda ant roletų suteiks interjerui jaukumo, gyvybingumo, žaismingumo…

FOTOTAPETAI – kitaip tariant, aukštos kokybės ir tik išskirtinio meniškumo fotografijos arba dizainerio sumaketuoto vaizdo užnešimas ant foto tapeto popieriaus, foto drobės ar kito specialaus paviršiaus.

Neradus pageidaujamo failo DEKOR8 DUOMENU BAZEJE spaudai, rekomenduojame pasirinkti iš www.shutterstock.com puslapio, ir DEKOR8 padės Jums įsigyti. Paslaugos kaina 50Lt/vnt.

Apie fototapetų popierių ir spaudą:
Ryškios spalvos. Itin aukšta fototapetų spaudos kokybė: nuo 720 iki 1440 dpi. Greitai džiūstantis.
Tapetų popierius dengtas PVC.
Popierius yra atsparus išoriniams veiksniams, drėgnam valymui.

Fototapetų priežiūra:

Fototapetai yra dengtas PVC, dėl to skystis ar sutepimas neįsigers labai greitai. Patekus skysčiui ar kitai tepiai masei ant fototapetų, jis turi būti nuvalytas kuo skubiau švariu skudurėliu ar spec. kempine. Trinti, naudojant jėgą, negalima, nes galima pažeisti dažų sluoksnį ar net patį fototapeto paviršių. Patartina, kartą į du mėnesius, nuo fototapeto nuvalyti dulkes: dulkių siurbliu naudojant spec. antgalį, plunksnine dulkių šluotele ar sausu švelniu skudurėliu.

Fototapetų klijavimo instrukcija

• Apipavidalinamos sienos paruošimas. Prieš klijuodami fototapetus įsitikinkite, kad sienos paviršius sausas, lygus, tvirtas, švarus, nugruntuotas giluminiu gruntu ir neutralios spalvos (baltos). Taip pat turi būti pašalinti visi senų dažų, lakų sluoksniai ar prieš tai klijuoti tapetai. Ant sienos gulščiuko pagalba nusbraukite tiesią liniją, pagal kurią klijuosite pirmąją fototapeto juostą. Jei pradėsite klijuoti nuo kampo briaunos, įsitikinkite, kad kampas status (90º).

• Vietos paruošimas. Patartina fototapetus paruošti klijavimui toje patalpoje, kurioje yra apipavidalinama siena. Tai sumažina tikimybę, kad fototapetas bus pažeistas nešant jį iki dekoruojamos sienos. Vietos (pvz: ant grindų) pasidarykite tiek, kad be vargo galėtumėte patiesti vieną fototapeto juostą visa plokštuma. Plokštuma, kur bus tiesiamas fototapetas klijų tepimui, turi būti sausa ir švari.
• Fototapetų klijavimas. Klijai – specialiai neaustiniams tapetams. Priemonės – kailinis volelis (10 – 20 cm ilgio rulonėlis).
Sutepkite sieną ir fototapeto juostą spec. klijais (potepiai – išilgai fototapeto juostos). Tapetus klijuokite vertikaliomis juostomis (tik išskirtinais atvejais klijavimas vyksta horizontaliomis juostomis) pradedant nuo pažymėtos linijos ar stačios kampo briaunos. Fototapetams prispausti prie sienos naudokite minkštą poroloninį arba ilgo plauko volelį. Klijuojant antrąją fototapeto juostą, ji turi lygiai liestis briauna (kraštu) su pirmąja juosta. Visos sekančios juostos klijuojamos tuo pačiu principu. Jokiu būdu neužleiskite vienos fototapeto juostos ant kitos. Venkite klijų patekimo ant fototapeto fasadinės pusės. Jei visgi pateko, nieko nelaukdami nuvalykite juos drėgnu švelniu skudurėliu.

Fototapetų priežiūra:

Fototapetai yra dengti PVC, dėl to skystis ar sutepimas neįsigers labai greitai. Patekus skysčiui ar kitai tepiai masei ant fototapetų, jis turi būti nuvalytas kuo skubiau švariu skudurėliu ar spec. kempine. Trinti, naudojant jėgą, negalima, nes galima pažeisti dažų sluoksnį ar net patį fototapeto paviršių. Patartina, kartą į du mėnesius, nuo fototapeto nuvalyti dulkes: dulkių siurbliu naudojant spec. antgalį, plunksnine dulkių šluotele ar sausu švelniu skudurėliu.

Standartinių fototapetų klijavimo instrukcijos

Popierinių, dengtų PVC fototapetų klijavimas;

Apipavidalinamos sienos paruošimas:

Prieš klijuojant fototapetus įsitikinkite, kad sienos paviršius, sausas lygus, tvirtas, švarus, nugruntuotas giluminiu gruntu ir neutralios spalvos (baltos). Taip pat turi būti pašalinti visi senų dažų, lakų sluoksniai ar prieš tai klijuoti tapetai. Ant sienos gulščiuko pagalba nubraukite tiesią liniją, pagal kurią klijuosite pirmąją fototapeto juostą. Jei pradėsite klijuoti nuo kampo briaunos, įsitikinkite, kad kampas status.

Vietos paruošimas:

Patartina fototapetus paruošti klijavimui toje patalpoje, kurioje yra apipavidalinama siena. Tai sumažina tikimybę, kad fototapetas bus pažeistas nešant jį iki dekoruojamos sienos. Vietos (pvz: ant grindų) pasidarykite tiek, kad be vargo galėtumėte patiesti vieną fototapeto juostą visa plokštuma. Plokštuma, kur bus tiesiamas fototapetas klijų tepimui, turi būti sausa ir švari.

Fototapetų klijavimas:

Klijai – specialiai sunkiems arba labai sunkiems neaustiniams tapetams. Priemonės – kailinis arba guminis volelis (10 – 20) cm ilgio rulonėlis. Sutepkie sieną klijais dviejų fototapetų juostų pločiu. Storai sutepkite pirmąją fototapeto juostą klijais. Tada perlenkite fototapetą pusiau, kad dvi klijais išteptos plokštumos susiglaustų. Tada taip suglaustą fototapetą susukite į rulonėlį (taip, kad neišsiteptų). Palikiye jį 12min. po to išvyniokite ir klijuokite ant sienos pagal žymas. Kiekvieną fototapeto juosta turi 2-4cm užlaidas. Atminkite, kad fototapeto juostą reikia klijuoti pagal žymas nuo paveikslėlio pradžios. Fototapetams prispausti prie sienos naudokite minkštą poroloninį, guminį arba ilgo plauko volelį. Klijuokite stumdydami volelį nuo fototapeto centro į kraštus. Klijuojant antrają fototapeto juostą pertepkite pirmają fototapeto juostą 4cm, tokiu būdu 2cm užlaidos bus per šio persidengimo centrą. Toliau nudodami ilgą metalinę juostelę bei aštrų peilį perpjaukite abiejų fototapetų sluoksnius per centrą. Pašalinkite fototapetų juostų užlaidas ir voleliu kruopščiai prispauskite fototapetų sujungimo siūlę. Visos kitos juostos klijuojamos tuo pačiu principu. Jokiu būdu neuždekite vienos fototapeto juostos ant kitos. Venkite klijų patekimo ant fototapeto fasadinės pusės. Jei visgi pateko, nieko nelaukdami nuvalykite juos drėgnu šveliu skudurėliu.

Tekstilinių, dengtų PVC fototapetų klijavimas;

Sienos paruošimas:

Siena turi būti kieta ir sausa. Pilnai nuvalykite prieš tai buvusius tapetų likučius, senus atšokusius dažus ir bet kokias dažų ar kreidos žymes. Jei tapetai dedami ant visiškai naujos arba porėtos sienos, pirmiausia paruoškite sieną inpregnantu ar kitu paviršiaus paruošėju, darančiu sieną neporėtą.

Įrankiai:

Vilnonis klijų užnešimo volelis
Liniuotė
Aštrus peilis
Svarmuo
Volelis prispaudimui arba tapetinis šepetys gali taip pat būti naudojami.
Tapetinė spatula
Liniuotė
Minkšta kempinėlė arba medžiaga.

Klijavimas

Supjaustykite tapetus tinkamomis juostomis, paskaičiuodami ir padarydami 4mm užlaidas. Naudodami svarmenį, pažymėkite vertikalę liniją, pagal kurią bus lygiuojamas pirmos juostos vertikalumas. Per kampus rekomenduojama klijuoti su maža 2 cm užlaida.

Ištepkite sieną kijais. Nėra būtina ištepti patį tapetą kijais. Perdenkite prieš tai priklijuotą juostą 4cm, tokiu būdu 2cm užlaidos bus per šio persidengimo centrą. Ištiesinkite juostą, patikrinkite jos vertikalumą ir pilnai priklijuokite ant sienos naudodami tinkamiausią įrankį, lygindami nuo juostos vidurio į kraštus. Toliau naudodami ilgą metalinę liniuotę (ar kampainį) bei aštrų peilį, perpjaukite abu persidengiančius tapetus per siūlės centrą. Būkite atsargūs ir stenkities neįpjauti pačios sienos. Gili įpjova sienoje gali sąlygoti didesnio tarpo tarp sienų formavimąsi.

Atlupus prarėžtą siūlę, išlupkite nurėžtą apatinę persidengimo juostelę. Toliau, naudojant tapetų klijavimo brauklę prispauskite atluptą dalį prie sienos. Galite naudoti volelį šiek tiek suspausti abiejų juostų siūlei.

Norėdami nurėžti, nulyginti tapetų viršų ir apačią, naudokite klijavimo brauklę ir peilį. Stenkitės, kad peilis ir brauklė judėtų sinchroniškai nurėžimo metu.

Prieš klijams išdžiūnant, būtina nuvalyti klijų likučius nuo tapeto, naudojant sudrėkintą kempinėlę arba medžiagą.

+37068095003
0

Įsimintini vaizdai