Automobilių stiklų tamsinimas

Langų tamsinimas Vilniuje

+37068095003
automobilių langų stiklų tamsinimas Vilniuje

AUTOMOBILIŲ STIKLŲ TAMSINIMAS

Kompanijos UAB „Dekor8“, pristatomos JAV gamintojo automobilių plėvelės, pasižymi ypatingomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis.

Suteikiame galimybę pasirinkti įvairaus tamsumo plėveles (95%, 85%, 75% …).

Automobilio tamsinti langai vasaros metu sumažina iki 75 procentų karščio pralaidumą, todėl yra sumažinamas kondicionieriaus darbas.

Tinkamai užtamsinti automobilio langai keičia išvaizdą, automobilis įgauna naują prabangesnį vaizdą ir tuo pat kartu gauna papildomą apsaugą auto įvykyje.

Kuomet kelyje įvykstą transporto priemonių avarija, dūžtantis automobilių langai gali stipriai sužeisti viduje esančius žmones, o jeigu langai yra tamsinti plėvele visos šukės sudužus langui liks savo vietoje ir nesužeis viduje esančių žmonių.

Automobilių langų – stiklų tamsinimas – geriausias būdas įgyti automobilyje privatumo nuo nepageidaujamų žvilgsnių, ypač tais atvejais kuomet automobilio gale yra brangus daiktai kurie gali pritraukti ilgapirščius.

Privalumai:

● Plėvelė užtikrina 99% apsaugą nuo UV.
● Blokuoja nuo 44% iki 65% saulės energijos (priklausomai nuo plėvelės tamsumo).
● Plėvelė iki 3 kartų sumažina stiklo skilimo riziką nuo smūgio, net skilus stiklui apsaugo vairuotoją nuo šukių.
● Suteikia estetinį vaizdą.
● Apsaugo nuo akinimo.
● Apsaugo nuo karščio.
● Suteikia daugiau privatumo

Pagal LR galiojančius įstatymus šoninius galinius ir galinį stiklą leidžiama tamsinti be apribojimų. Priekinio stiklo laidumas šviesai turi būti ne mažiau 75%, o šoninių priekinių, ne mažiau 70%.

x
Paieška pagal kodą:


+37068095003