Holografinės plėvelės

Laminuotas stiklas su holografine plėvele

holografinės plėvelės

Kam naudojamas laminuotas stiklas? Laminuotas stiklas – tai keli stiklo lakštai, sujungti plėvele (polivinilbutiralio – PVB, arba EVA), naudojant tam tikrą temperatūrą ir vakuumą.
Taip suklijuotas stiklas atrodo kaip įprastas stiklas.

Pagrindinė jo ypatybė yra ta, kad šis stiklas ir sudaužytas lieka vientisas (nesubyra į šukes) – taip apsaugoma nuo galimo susižalojimo. Laminuotas stiklas – universaliausias stiklas, skirtas apsaugai nuo UV spindulių.Refleksinis stiklas saulės šviesoje keičia stiklo paketo atspindėjimo, sugėrimo ir pralaidumo ypatybes.

Šiuolaikinėje architektūroje vis dažniau naudojamos didelės stiklo plokštumos. Langai per visą sieną, stikliniai stogai, stiklo fasadai ir žiemos sodai. Be to stiklai yra įvairių spalvų arba naudojamas HOLOGRAFINIS efektas (Šiaulių arena). Skirtingos PVB plėvelių spalvos suteikia galimybę smarkiai praplėsti spalvoto stiklo gamą. Architektai gali pasiekti įvairų šviesos pralaidumą, nekeisdami stiklo storio ar objekto konstrukcijos.

Naudojant spalvotas PVB plėveles galima išgauti labai įdomių sprendimų tiek pastatų fasadams, tiek ir interjerams. Fasadams skirtos PVB plėvelės yra atsparios UV poveikiui.Įprasti standartiniai laminuoto stiklo gaminiai skirti stogams, balkonų pertvaroms, žemutinių aukštų bei apsauginiams langams, durims ir pertvaroms. Laminuotas stiklas naudojamas ir specialios paskirties gaminiams: lauko liftams, sporto kompleksams, grindims bei laiptams, patalpoms, esančioms po vandeniu, akvariumams, neperšaunamiems ar apsaugantiems nuo įsilaužimo langams, sustiprintai garso izoliacijai bei stikliniams reklamos gaminiams.Laminuotas stiklas gali apsaugoti muziejuose sukauptas vertybes, banko patalpas nuo ginkluoto užpuolimo ar kitą brangų turtą ir užtikrinti tose patalpose dirbančių žmonių saugumą.

Ypatinga laminuoto stiklo struktūra skaidrią stiklinę pertvarą daro neperšaunamą pistoletu ar net Kalašnikovo automatu. Naudojant laminuotą stiklą, galima sukurti įvairių spalvinių interjero derinių, piešinių, esančių viduje tarp stiklo lakštų. Be to, spalvotus bei raštuotus stiklus galima derinti su metalu, medžiu ir kitomis medžiagomis. Laminuoti stiklai su specialia holografine plėvele – naudojami pastatų fasadų eksterjerui . Tokiu atveju, pastatas tampa pastabesnis (pvz.ŠIAULIŲ ARENA). Taip pat naudojama ir interjero dizainui paįvairinti.Mūsų kompanija gali pagaminti laminuotą stiklą pagal kliento pageidavimus: įvairūs piešiniai, fotonuotraukos ir pan. Tokius stiklus naudoja tiek baldų gamintojai, reklamos firmos, tiek pertvarų, fasadų gamintojai ir kt. Visą pastato egzistavimo laikotarpį laminuotas stiklas išlieka tokios pačios spalvos ir toks pats atsparus. Jam nereikalinga jokia speciali priežiūra.

x
Paieška pagal kodą:


+37068095003