Dekoratyvinės plėvelės

Plėvelės stiklo dekoravimui

Šios plėvelės turi daug privalumų: įskaitant stilingą išvaizdą, taip pat dizaineriams bei išradingiems žmonėms suteikia galimybę kūrybiškai panaudoti stiklo ir šviesos kombinaciją, įgyvendinti neįtikėtinas fantazijas.

Mūsų kompanija siūlo platų dekoratyvinių plėvelių rūšių – raštų pasirinkimą, galintį patenkinti pačius reikliausius poreikius.

Stiklo pertvaroms:
Ofisai, bankai: mūsų siūlomos plėvelės sukuria privačios erdvės jausmą, skaldo erdvę.
Galimi standartiniai plėvelių variantai (matiniai kvadratai, taškeliai, įvairios juostelės ir kt.) ir individualūs, pagal Jūsų pageidavimus, vienetiniai variantai.

pertvaru dekoravimas plevele
Stiklo ženklinimas: pagal darbo saugos reikalavimus, visose įstaigose kur egzistuoja žmogaus susidūrimo su stiklu pavojus, stiklas turi būti atitinkamai pažymėtas. Mūsų siūlomos standartinių raštų plėvelės – efektyvus stiklų žymėjimo būdas.

Namams: ieškantiems išskirtinumo, galime pasiūlyti sukurti ekskliuzivinį raštą, ornamentą ar piešinį. Naudojant pažangias technologijas galime atspausdinti ant plėvelės ar išpjauti bet kokį norimą vaizdą.

Spintos: naudojant pažangias technologijas (spausdinimo, ploteriavimo) dekoruojame stiklus spintoms slenkančiomis sistemomis ir ne tik. Galimi įvairūs dekoravimo variantai.

Su spauda: dekoruotas stiklas vietoj plytelių, virš virtuvės darbastalio, ne tik gražu bet ir praktiška valant. Naudojame specialias karščiui atsparias plėveles, kurios užtikrina plėvelės ilgaamžiškumą.

Stalams: Galimi įvairūs stiklinio stalo paviršiaus dekoravimo būdai, naudojant dekoratyvines plėveles su spauda.

Su LED: galime pasiūlyti išskirtinį dekoravimo būdą, naudojant LED šviečiančias juosteles.

spintų dekoravimas

x
Paieška pagal kodą:


+37068095003