Stiklinės pertvaros

Stiklinės pertvaros

Saugumas

Pagal Darbo saugos reikalavimus visose įstaigose, kur egzistuoja žmogaus susidūrimo su stiklu pavojus, stiklas turi būti tinkamai pažymėtas. Jeigu tai nebus padaryta, susidūrimo atveju visa atsakomybė atiteks patalpų savininkams. Standartinių raštų plėvelės- kvadratai ir juostos- puikiai tinka šiam tikslui. Tai greitas ir nebrangus būdas padaryti diskretišką, gerai matomą stiklų ženklinimą.

Kodėl verta dekoruoti stiklines pertvaras?

Nors skaidrus stiklas puikiai derinasi su bet kokio dizaino interjeru, siekiant sukurti vientisą kompoziciją, stiklą galima dekoruoti. Dekoruotas stiklas tampa ne tik svarbiu dizaino elementu, jo dėka galima sukurti privačią erdvę, padidinti patalpų funkcionalumą ir išvengti susidūrimo su stiklu pavojaus.

Privati erdvė

Plėvelės su „šerkšno“ efektu suteikia daug galimybių, kaip išlaikant stiklo laidumą šviesai, kartu psichologiškai ir fiziškai atskirti, suskaidyti erdves. Gaminamos įvairių spalvų matinės plėvelės, praleidžiančios šviesą, bet uždengiančios vaizdą – taip ne tik išsprendžiama problema, bet ir formuojamas naujas, dekoratyvus interjero sprendimas. Mes siūlome labai platų įvairių standartinių ornamentų raštų pasirinkimą. Matiniai kvadratai, taškeliai, įvairios juostelės gali sukurti atvirą patalpų interjerą.

Lankstumas

Bėgant laikui, interjerą būtina pertvarkyti bei atnaujinti. Naudojant plėveles tai galima padaryti greitai ir be esminių konstrukcinių pakeitimų. Ant stiklinių pertvarų galima greitai sukurti ir įgyvendinti vieningą grafinę kompoziciją. Esant reikalui plėvelę galima taip pat greitai pakeisti į naują, su kitu raštu ar vaizdu. Tai ypač aktualu nuomojamoms komercinėms patalpoms, kur laikas nuo laiko keičiasi nuomininkai ir jų reikalavimai.

x
Paieška pagal kodą:


+37068095003