Telefonas: +370 680 950 03El.paštas: info@dekor8.lt

VIRTUVINIAI STIKLAI

Virtuvės stiklų dekoravimas – vienas iš patogiausių variantų  pakeisti nusibodusį keramikinių plytelių dekoravimo ir sienos apsaugojimo būdą, skirtą virtuvės sienai tarp spintelių arba spintelių durims.

Daugiau informacijos

AUTOMOBILIŲ APKLIJAVIMAS

Kėbulo dekoravimui galime pasiūlyti daugybę variantų! Automobilio apipavidalinimas įmonių logotipais, aprašymais, trumpalaikis dekoravimas įvairių švenčių progomis. Pasitelkite savo fantaziją, o mes tai įgivendinsime!

Daugiau informacijos

DEKORUOTI VEIDRODŽIAI

Veidrodžių dekoravimas – paprastas būdas pagyvinti ar atnaujinti interjerą.
Dekoruojame veidrodžius plėvelės pagalba, pagal pasirinktą kliento ornamentą iš mūsų galerijos

Daugiau informacijos

APIE MUS

CGS122922

UAB “DEKOR8” pagrindinis tikslas – kokybiškų prekių ir paslaugų teikimas maksimaliai išpildant klientų lūkesčius. Todėl siekiant įgyvendinti šį tikslą, didelis dėmesys yra skiriamas sąžiningam klientų aptarnavimui, vadovaujantis kainos ir kokybės santykio principu. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie laikosi pagrindinio darbo taisyklės – profesionalus klientų aptarnavimas ir kokybiškas paslaugų atlikimas.

Įmonė užsiima stiklų ir veidrodžių dekoravimu ir architektūrinių, dekoratyvinių bei apsauginių plėvelių instaliavimu ir pardavimu. Taip pat specializuojamės reklamos gamyboje. Teikiame įvairias spaudos, maketavimo, reklamos ir dizaino kūrimo paslaugas. Atliekame stiklinių pertvarų dekoravimo, informacinių lentelių gamybos, ir saulės kontrolės plėvelių instaliavimo paslaugas tiek privačiam būstui tiek įmonėms.

Dar viena iš mūsų veiklos sričių yra automobilinių stiklų tamsinimas ir kėbulų aptraukimas plėvele. Mūsų naudojamos amerikietiškos plėvelės užtikrins ilgaamžiškumą ir suteiks Jūsų automobiliui ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir garantiją. Papildomai keičiame priekinius stiklus ir taisome įtrūkimus.

Galime pasiūlyti didelę galeriją spalvų, vaizdų ir ornamentų, kuriuos galime perkelti ant roletų ar tapetų. Taip pat gaminame paveikslų reprodukciją. Teikiame platų pasirinkimą krištolinių šviestuvų. Šviestuvai suteiks prabangos ir savitumo Jūsų interjerui.

Kviečiame aplankyti mūsų galeriją ir susipažinti su mūsų darbais!

CGS122922

 

NAUJAUSI DARBAI

h
h
h
h
h
Domina mūsų produktai ir paslaugos?
x