Architektūrinės plėvelės

Kompanija “DEKOR8” turi platų plėvelių, skirtų įvairiems pastatų stiklams, asortimentą.

Architektūrinės plėvelės yra skirstomos į dvi kategorijas:
1. Vidiniam klijavimui
2. Išoriniam klijavimui.

DEKOR8 asortimente yra įvairių spalvų, skirtingų šviesos pralaidumo plėvelių. Daugiausia naudojama veidrodinio efekto architektūrinės plėvelės , bet kompanija DEKOR8 gali pasiūlyti ir platesnį plėvelių pasirinkimą.

architekturine plevele
Plėvelė nuo saulės ir karščio

Architektūrinės plėvelės vidiniam klijavimui suteikia pastatui estetinį vaizdą, sumažina saulės šilumos patekimą į patalpų vidų ir atspindi į vidų šilumos srautą, spinduliuojamą iš vidaus žiemos metu, o tai užtikrina komfortišką patalpų vidaus temperatūrą ištisus metus. Taip pat šios plėvelės užtikrina gerą matomumą iš patalpų vidaus ir šviesiu paros metu neleidžia stebėtojams matyti, kas vyksta patalpų viduje.
Pasirinkę veidrodinę plėvelę su apsaugos funkcija galite apsisaugoti nuo žaibiškų įsilaužimo atvejų.

Architektūrinės plėvelės išoriniam klijavimui žymiai geriau apsaugo nuo karščio patekimo į patalpų vidų, tai leidžia sutaupyti kondicionavimo kaštus. Plėvelės suteikia pastatui estetinį vaizdą, užtikrina gerą matomumą iš patalpų vidaus  ir šviesiu paros metu neleidžia stebėtojams matyti, kas vyksta patalpų viduje.

Įvertinus mūsų ilgametę patirtį ir klientų atsiliepimus, plėvelės išoriniam klijavimui žymiai geriau apsaugo nuo karščio!

„Sunscape Select“ architektūrinės serijos plėvelės – tai aukščiausios kokybės produktas. Jos užtikrina efektyvų ir kartu natūralų apšvietimą ištisus metus.

Ultravioletiniai spinduliai esantys saulėje yra kenksmingi mūsų odai; jie turi ardomąjį poveikį interjerui. Instaliavus „Sunscape Select“ serijos plėveles, nėra poreikio slėpti audinių, kilimų, dailės dirbinių nuo saulės spindulių, nes architektūrinės plėvelės nepraleidžia 99% saulės ultravioletinių spindulių apsaugodamos  baldus bei sienas nuo išblukimo.

Architektūrinės plėvelės, skirtos namui

Architektūrinės plėvelės, skirtos biurams ir visuomeninės paskirties pastatams

Jūsų įmonės vadovybės priimtas paprastas sprendimas instaliuoti plėvelę ant Jūsų biuro langų duos naudą ne tik Jums ir Jūsų darbuotojams, bet ir Jūsų įmonei. Plėvelė užkirs kelią akinančios saulės šviesos, trukdančios dirbti, patekimui į patalpas. Jums nebereikės užtraukti užuolaidų, nuleisti žaliuzių tam, kad susidarytų uždara erdvė, nes plėvelė padės sukurti komfortą Jūsų darbuotojams.

Leiskite priminti Jums plėvelių privalumus:

    • taupo kondicionavimo kaštus vasaros metui bei leidžia sutaupyti lėšas, skirtas šildymui žiemą;
  • neleidžia stebėtojams matyti, kas vyksta patalpų viduje;
  • saugo interjerą nuo išblukimo;
  • padidina žmonių darbo našumą;
  • sukuria išorinį dizainą pagal pageidaujamą Jūsų skonį.
Architektūrinės plėvelės langams
« 1 7 »
+37068095003
0

Įsimintini vaizdai