Titulinis / PHOTO WALLPAPERS FOR INTERIOR DECORATION

PHOTO WALLPAPERS FOR INTERIOR DECORATION

3D fototapetai - pagal užsakymą

GAUKITE ASMENINĮ PASIŪLYMĄ DABAR!

3D fototapetai pagal užsakymą interjerui

Gaminame 3D fototapetus pagal užsakymus iš aukštos kokybės flizelino medžiagos, bet ne ant paprasto popieriaus. Galime pagaminti ir iš jūsų nuotraukos jai ji atitiks spaudos kokybę (nuo 720 iki 1440 dpi.). Su fototapetu greitai, nebrangiai, kokybiškai ir įspūdingai atnaujinsite seną įprastą sieną, suteiksite interjerui unikalų ir individualų charakterį.

Fototapetai

Fototapetų savybės:

  • Įvairių tekstūrų PVC danga
  • Spausdinami skaitmeniniu būdu Eco-solvent rašalais, todėl nekenksmingi vidaus naudojimui
  • Gali būti dažomi akriliniais arba dispersiniais dažais.
  • Atitinka B1 ir B2 priešgaisrinius sertifikatus.
  • Lengvai klijuojami su tapetų klijais.
  • Atsparūs braižymui.
  • Plaunami.

Norite užsakyti fototapetą?

Skambinkite dabar!

Foto tapetai interjerui

FOTOTAPETAI – kitaip tariant, aukštos kokybės ir tik išskirtinio meniškumo fotografijos arba dizainerio sumaketuoto vaizdo užnešimas ant fototapeto popieriaus, foto drobės ar kito specialaus paviršiaus

Fototapetai interjerui

Informacija, kuria verta žinoti apie mūsų fototapetų medžiagą ir spaudą:

1. Ryškios spalvos. Itin aukšta fototapetų spaudos kokybė: nuo 720 iki 1440 dpi. Greitai džiūstantis.

2. Verta atkreipti dėmesį, kad fototapetus mes gaminame ant flizelino medžiagos, o ne ant popieriaus. Ši medžiaga yra atsparesnė išoriniams veiksniams, pažeidimams bei drėgmei.

3. Mūsų tapetai nėra standartinių dydžių. Mes tapetus gaminame pagal Jums reikalingus matmenis. Prieš vykdant užsakymą, pagal Jūsų pateiktus matmenis, mes koreguojame Jūsų pasirinktą vaizdą ir siunčiame Jums maketą patvirtinimui. Neradus pageidaujamo vaizdo spaudai DEKOR8 DUOMENŲ BAZĖJE, rekomenduojame pasirinkti iš www.shutterstock.com puslapio ir DEKOR8 padės Jums įsigyti norimą failą. Paslaugos kaina 20 eurų/vnt.

Flizelino medžiagų yra įvairių tekstūrų

4. Medžiaga, iš kurios gaminame tapetus, yra 1,05m ir 1,30m pločio. Iš kiek dalių susidaro visas tapetas priklauso nuo Jūsų sienos matmenų.

5. Atkreipkite dėmesį, kad nebūtina klijuoti tapetą per visą sieną, ne ką blogiau atrodo gražiai paklijuoti fragmentai: 

Fototapetų priežiūra

Fototapetai yra dengtas PVC, dėl to skystis ar sutepimas neįsigers labai greitai. Patekus skysčiui ar kitai tepiai masei ant fototapetų, jis turi būti nuvalytas kuo skubiau švariu skudurėliu ar spec. kempine. Trinti, naudojant jėgą, negalima, nes galima pažeisti dažų sluoksnį ar net patį fototapeto paviršių. Patartina, kartą į du mėnesius, nuo fototapeto nuvalyti dulkes: dulkių siurbliu naudojant spec. antgalį, plunksnine dulkių šluotele ar sausu švelniu skudurėliu.

Fototapetų klijavimo instrukcija

• Apipavidalinamos sienos paruošimas.

Prieš klijuodami fototapetus įsitikinkite, kad sienos paviršius sausas, lygus, tvirtas, švarus, nugruntuotas giluminiu gruntu ir neutralios spalvos (baltos). Taip pat turi būti pašalinti visi senų dažų, lakų sluoksniai ar prieš tai klijuoti tapetai. Ant sienos gulščiuko pagalba nusbraukite tiesią liniją, pagal kurią klijuosite pirmąją fototapeto juostą. Jei pradėsite klijuoti nuo kampo briaunos, įsitikinkite, kad kampas status (90º).

• Vietos paruošimas.

Patartina fototapetus paruošti klijavimui toje patalpoje, kurioje yra apipavidalinama siena. Tai sumažina tikimybę, kad fototapetas bus pažeistas nešant jį iki dekoruojamos sienos. Vietos (pvz. ant grindų) pasidarykite tiek, kad be vargo galėtumėte patiesti vieną fototapeto juostą visa plokštuma. Plokštuma, kur bus tiesiamas fototapetas klijų tepimui, turi būti sausa ir švari.

• Fototapetų klijavimas.

Klijai – specialiai neaustiniams tapetams. Priemonės – kailinis volelis (10 – 20 cm ilgio rulonėlis).
Sutepkite sieną ir fototapeto juostą spec. klijais (potepiai – išilgai fototapeto juostos). Tapetus klijuokite vertikaliomis juostomis (tik išskirtinais atvejais klijavimas vyksta horizontaliomis juostomis) pradedant nuo pažymėtos linijos ar stačios kampo briaunos. Fototapetams prispausti prie sienos naudokite minkštą poroloninį arba ilgo plauko volelį. Klijuojant antrąją fototapeto juostą, ji turi lygiai liestis briauna (kraštu) su pirmąja juosta. Visos sekančios juostos klijuojamos tuo pačiu principu. Jokiu būdu neužleiskite vienos fototapeto juostos ant kitos. Venkite klijų patekimo ant fototapeto fasadinės pusės. Jei visgi pateko, nieko nelaukdami nuvalykite juos drėgnu švelniu skudurėliu.

Standartinių fototapetų klijavimo instrukcijos.

Popierinių, dengtų PVC fototapetų klijavimas:

• Apipavidalinamos sienos paruošimas.

Prieš klijuojant fototapetus įsitikinkite, kad sienos paviršius, sausas lygus, tvirtas, švarus, nugruntuotas giluminiu gruntu ir neutralios spalvos (baltos). Taip pat turi būti pašalinti visi senų dažų, lakų sluoksniai ar prieš tai klijuoti tapetai. Ant sienos gulščiuko pagalba nubraukite tiesią liniją, pagal kurią klijuosite pirmąją fototapeto juostą. Jei pradėsite klijuoti nuo kampo briaunos, įsitikinkite, kad kampas status.

• Vietos paruošimas.

Patartina fototapetus paruošti klijavimui toje patalpoje, kurioje yra apipavidalinama siena. Tai sumažina tikimybę, kad fototapetas bus pažeistas nešant jį iki dekoruojamos sienos. Vietos (pvz: ant grindų) pasidarykite tiek, kad be vargo galėtumėte patiesti vieną fototapeto juostą visa plokštuma. Plokštuma, kur bus tiesiamas fototapetas klijų tepimui, turi būti sausa ir švari.

• Fototapetų klijavimas.

Klijai – specialiai sunkiems arba labai sunkiems neaustiniams tapetams. Priemonės – kailinis arba guminis volelis (10 – 20) cm ilgio rulonėlis. Sutepkite sieną klijais dviejų fototapetų juostų pločiu. Storai sutepkite pirmąją fototapeto juostą klijais. Tada perlenkite fototapetą pusiau, kad dvi klijais išteptos plokštumos susiglaustų. Tada taip suglaustą fototapetą susukite į rulonėlį (taip, kad neišsiteptų). Palikite jį 12min. po to išvyniokite ir klijuokite ant sienos pagal žymas. Kiekvieną fototapeto juosta turi 2-4cm užlaidas. Atminkite, kad fototapeto juostą reikia klijuoti pagal žymas nuo paveikslėlio pradžios. Fototapetams prispausti prie sienos naudokite minkštą poroloninį, guminį arba ilgo plauko volelį. Klijuokite stumdydami volelį nuo fototapeto centro į kraštus. Klijuojant antrają fototapeto juostą pertepkite pirmają fototapeto juostą 4cm, tokiu būdu 2cm užlaidos bus per šio persidengimo centrą. Toliau naudodami ilgą metalinę juostelę bei aštrų peilį perpjaukite abiejų fototapetų sluoksnius per centrą. Pašalinkite fototapetų juostų užlaidas ir voleliu kruopščiai prispauskite fototapetų sujungimo siūlę. Visos kitos juostos klijuojamos tuo pačiu principu. Jokiu būdu neuždekite vienos fototapeto juostos ant kitos. Venkite klijų patekimo ant fototapeto fasadinės pusės. Jei visgi pateko, nieko nelaukdami nuvalykite juos drėgnu šveliu skudurėliu.

Tekstilinių, dengtų PVC fototapetų klijavimas:

• Sienos paruošimas.

Siena turi būti kieta ir sausa. Pilnai nuvalykite prieš tai buvusius tapetų likučius, senus atšokusius dažus ir bet kokias dažų ar kreidos žymes. Jei tapetai dedami ant visiškai naujos arba porėtos sienos, pirmiausia paruoškite sieną inpregnantu ar kitu paviršiaus paruošėju, darančių sieną neporėtą.

• Įrankiai.

Vilnonis klijų užnešimo volelis
Liniuotė
Aštrus peilis
Svarmuo
Volelis prispaudimui arba tapetinis šepetys gali taip pat būti naudojami.
Tapetinė spatula
Liniuotė
Minkšta kempinėlė arba medžiaga.

• Klijavimas.

Supjaustykite tapetus tinkamomis juostomis, paskaičiuodami ir padarydami 4mm užlaidas. Naudodami svarmenį, pažymėkite vertikalę liniją, pagal kurią bus lygiuojamas pirmos juostos vertikalumas. Per kampus rekomenduojama klijuoti su maža 2 cm užlaida.

Ištepkite sieną kijais. Nėra būtina ištepti patį tapetą kijais. Perdenkite prieš tai priklijuotą juostą 4cm, tokiu būdu 2cm užlaidos bus per šio persidengimo centrą. Ištiesinkite juostą, patikrinkite jos vertikalumą ir pilnai priklijuokite ant sienos naudodami tinkamiausią įrankį, lygindami nuo juostos vidurio į kraštus. Toliau naudodami ilgą metalinę liniuotę (ar kampainį) bei aštrų peilį, perpjaukite abu persidengiančius tapetus per siūlės centrą. Būkite atsargūs ir stenkities neįpjauti pačios sienos. Gili įpjova sienoje gali sąlygoti didesnio tarpo tarp sienų formavimąsi.

Atlupus prarėžtą siūlę, išlupkite nurėžtą apatinę persidengimo juostelę. Toliau, naudojant tapetų klijavimo brauklę prispauskite atluptą dalį prie sienos. Galite naudoti volelį šiek tiek suspausti abiejų juostų siūlei.

Norėdami nurėžti, nulyginti tapetų viršų ir apačią, naudokite klijavimo brauklę ir peilį. Stenkitės, kad peilis ir brauklė judėtų sinchroniškai nurėžimo metu.

Prieš klijams išdžiūnant, būtina nuvalyti klijų likučius nuo tapeto, naudojant sudrėkintą kempinėlę arba medžiagą.

+37068095003
0

Memorable images