Susisiekite dabar: +370 617 700 08

Dekoratyvinės plėvelės

Šios plėvelės turi daug privalumų: įskaitant stilingą išvaizdą, taip pat dizaineriams bei išradingiems žmonėms suteikia galimybę kūrybiškai panaudoti stiklo ir šviesos kombinaciją, įgyvendinti neįtikėtinas fantazijas. Mūsų kompanija  siūlo platų dekoratyvinių plėvelių rūšių – raštų pasirinkimą, galintį patenkinti pačius reikliausius poreikius

Stiklo pertvaroms:

Ofisai, bankai: mūsų siūlomos plėvelės sukuria privačios erdvės jausmą, skaldo erdvę. Galimi standartiniai plėvelių variantai (matiniai kvadratai, taškeliai, įvairios juostelės ir kt.) ir individualūs, pagal Jūsų pageidavimus, vienetiniai variantai.

Stiklo ženklinimas: pagal darbo saugos reikalavimus, visose įstaigose kur egzistuoja žmogaus susidūrimo su stiklu pavojus, stiklas turi būti atitinkamai pažymėtas. Mūsų siūlomos standartinių raštų plėvelės – efektyvus stiklų žymėjimo būdas.

Namams: ieškantiems išskirtinumo, galime pasiūlyti sukurti ekskliuzivinį raštą, ornamentą ar piešinį. Naudojant pažangias technologijas galime atspausdinti ant plėvelės ar išpjauti bet kokį norimą vaizdą.


Spintos: naudojant pažangias technologijas (spausdinimo, ploteriavimo) dekoruojame stiklus spintoms slenkančiomis sistemomis ir ne tik. Galimi įvairūs dekoravimo variantai.


Su spauda: dekoruotas stiklas vietoj plytelių, virš virtuvės darbastalio, ne tik gražu bet ir praktiška valant. Naudojame specialias karščiui atsparias plėveles, kurios užtikrina plėvelės ilgaamžiškumą.

p1050749

Su LED: galime pasiūlyti išskirtinį dekoravimo būdą, naudojant LED šviečiančias juosteles.

Stalams: Galimi įvairūs stiklinio stalo paviršiaus dekoravimo būdai, naudojant dekoratyvines plėveles su spauda.

Dekoratyvinės plėvelės
x
Paieška pagal kodą: