Apsauginės plėvelės

NAUJIENA!

 Kad padidinti apsaugos konstrukciją (stiklo paketas + rėmas + stiklajuostė) – siūlome papildomai užsakyti stiklajuostes silikoninimo paslaugą.

Mes gyvename pasaulyje, kuris dar nepasižymi tobulumu. Gamtos ir žmogaus rankų griaunančios jėgos veikia mūsų aplinką.  Kompanija “DEKOR8” pristato produkciją, apsaugančią žmones ir nuosavybę nuo įvairių kriminalinių bei gamtos grėsmių.

Uraganai, žemės drebėjimai, sprogimai chemijos gamyklose, bombų sprogimai, vagystės ir vandalizmas – visi šie reiškiniai sukelia didelius nuostolius namuose ir gamybinėse patalpose, o kartais net sužaloja žmones arba tampa jų mirties priežastimi. Kompanijos “DEKOR8” sistemų, tvirtinančių plėvelę rėmuose, instaliavimas kartu su plėvele, žymiai prisideda prie  saugios lango konstrukcijos.

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai ir reikalavimai,  būtinai rasite  Jums tinkamą apsaugančią plėvelę „DEKOR8“ produkcijos asortimente.

Apsauga nuo įsilaužimo (anti-bandit)

Patekti į vidų, sudaužius langą, – tai buvo paprasčiausias būdas nelegaliai patekti į uždaras patalpas. Kompanijos „DEKOR8“ siūloma plėvelė sustabdys plėšiką. Stiklas nuo smūgių suduš, tačiau išliks rėmuose ir neleis piktadariui greitai patekti į patalpas, privers jį susimąstyti ką toliau daryti. Daugeliu atveju jo surastas atsakymas būna paprastas – kuo greičiau dingti.

Plėvelės instaliavimas – tai lengvas būdas apsaugoti namus arba biurus nuo įsilaužimo.

Apsauga nuo gamtos kataklizmų

Kilus uraganui, kai stiprus vėjas prasiskverbia pro sudužusį stiklą į pastato vidų, jis gali dalinai arba visiškai sugriauti laikančiąsias konstrukcijas. „DEKOR8“ kompanijos siūloma apsauginė  plėvelė ne tik apsaugo nuo susižeidimo stiklo šukėmis, bet ir neleidžia vėjui prasiskverbti į pastato vidų. Žemės drebėjimo atveju ta pati plėvelė sulaiko šukes, minimalizuoti žalą, sukeliamą pastato interjerui ir eksterjerui.

Plėvelės – tai patogi, pastovi ir svarbiausia, efektyvesnė alternatyva langų užkalimui lentelėmis arba stiklų užklijavimui lipnia juosta kryžmai.

Apsauga nuo sprogimo

Galingas bombos sprogimas sukelia didžiulius sugriovimus. Atrodytų, stiklo sudužimas – tai minimaliai reikšminga sprogimo pasekmė. Tačiau, turint omenyje tai, kad 1 kv.m. stiklo sudūžta į daugiau kaip 2 tūkstančius mirtinai pavojingų šukių, dėl to nugriaudėjus sprogimui sužeidimas stiklo šukėmis tampa labiausiai paplitusia mirties ar susižalojimo priežastimi.

Antigraffiti

Vandalizmas – tai ne tik apmaudi netektis ir  didžiuliai nuostoliai. Įmanoma užkirsti kelią nuolatiniam stiklų, kuriuos išmargina graffiti mėgėjai, keitimui. Instaliavus ant stiklų kompanijos “DEKOR8” siūlomas specialias “Antigraffiti” tipo plėveles gatvių “dailininkų” aktyvumo vietose, galima išvengti stiklų keitimo, t.y. iš naujo instaliuojama tik nauja plėvelė.

Stiklas su plėvele vietoje grūdinto stiklo

Vietoje stiklų keitimo pastatuose, kuriuose pagal normas numatytas grūdinto stiklo instaliavimas, kompanija “DEKOR8” gali pasiūlyti pigesnį įstiklinimo būdą, atitinkantį normatyvinius reikalavimus. Sprendimas – kompanijos “DEKOR8” plėvelių panaudojimas, kurios buvo testuotos pagal atitikimą saugiam įstiklinimui.  Šį testavimą atliko JAV Komisija, atsakinga už vartotojams skirtų gaminių saugumą (CPSC).

+37068095003
0

Įsimintini vaizdai