• Langų tamsinimas

Kompanijos „DEKOR8“ pristatytos JAV automobilių plėvelės, kurios pasižymi ypatingomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis.

Šioms plėvelėms yra būdingos atitinkamai sodri juoda ir maloniai pilka spalvos. Yra galimybė pasirinkti įvairaus tamsumo plėveles (95%, 85%..)Jos užtikrina 100% apsaugą nuo ultravioletinių spindulių ir blokuoja 60% saulės energijos. Kompanijos „DEKOR8“ parduodamai plėvelei būdinga tai, kad ji lengvai instaliuojama ir prižiūrima. Šios naujos plėvelės gamybai yra taikoma speciali technologija „Pinnacle“. Jeigu Jums reikalinga plėvelė, kuri netrukdo mobiliųjų telefonų funkcionavimui, GPRS ir radijui, plėvelė „DS-Carrera“ – yra tai, ko Jums reikia. Automobilinių plėvelių kokybė yra užtikrinama visam automobilio tarnavimo laikotarpiui!!!

  • Apsauginės plėvelės ir juostas priekiniam stiklui nuo saulės

Nebegalite pakęsti karšio savo automobilyje, jaučiatės kaip būdami šiltnamyje, šiuo atveju DEKOR8 galim Jums pasiūlyti plėveles užtikrinančias apsaugą nuo 100% ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių. Turime platų pasirinkimas nuo visiškai skaidrių iki tonuotų plėvelių, kurios sukurs komfortiškas sąlygas automobilyje Jums ir Jūsų vaikams , kurie yra ypač jautrūs tiesioginiams saulės spinduliams.Taip pat ši plėvelė apsaugos saloną nuo blukimo ir padeda mašinos vidų išlikti nepakitusį. Kadangi pagal dabar Lietuvoje galiojančius normatyvus pilnas priekinio stiklo tamsinimas neleidžiamas mūsų įmonė taip pat siūlo apsaugines juostas nuo saulės.

  • Apsauginės nuo sudužimo

Mes gyvename pasaulyje, kuris dar nepasižymi tobulumu. Gamtos ir žmogaus rankų griaunančios jėgos veikia mūsų aplinką. Jau virš 10 metų kompanija „DEKOR8“ pristato produkciją, apsaugančią žmones ir nuosavybę nuo įvairių kriminalinių bei gamtos grėsmių. Ši apsauginė plėvelė padidina stiklo atsparumą smūginei jėgai ir neleidžia ,sudužus į šukias, stiklui pasklisti po automobilio saloną , kur jos gali būti itin pavojingos.